Ako sa stať vysoko plateným expertom

V týchto ťažkých časoch majú mnohí z vás problémy. Strata príjmu, neistota v zamestnaní, či divoký vývoj v okolitom svete neprispieva nikomu na pohode. Preto som sa rozhodol vás podporiť. A to úplne nezvyčajnou formou. Pre niektorých sa to bude zdať, že skôr šialenou.

Natočil som 4-dielnu sériu o tom, ako sa stať vysoko plateným expertom vo svojom odbore. Ako zarábať oveľa viac tým, čo už viete. Aj napriek tomu, čo sa okolo nás deje. Top experti mali vždy výnimky, a po ich službách je vždy dopyt. A ja ako vďaku za to, že to so mnou niektorí ťaháte už 5 rokov, som sa rozhodol podeliť sa s vami o moje skúsenosti s tým, ako sa mi podarilo dostať sa tam, kde som teraz. A najmä, ako aj Vy máte šancu spraviť niečo podobné vo svojom odbore. Je to podľa mňa pre Vás hodnotnejšie, ako akýkoľvek workshop či iná akcia.

Svet vás totižto potrebuje v týchto časoch viac, ako si myslíte. V televízii a novinách síce zúri šialené divadlo, ale pre váš život je podstatnejšie to, kam obrátite svoju energiu a pozornosť. Môžete ísť s davom a utápať sa v hneve a zlobe, ako naši “mocipáni” vraj ženú tento vlak do priekopy. Prinesie vám to však len viac toho, na čo sa sústredíte. Nie je to dobré, ale nie je to ani o tom.

Je to o tom, kam obrátite svoju pozornosť a energiu. Keď ju obrátite na svoje dary a na to, čo ešte v živote máte a čo je ňom pozitívne, tak dostanete opäť viac toho, na čo ste upriamili svoju pozornosť. Budete mať viac energie, ktorú namiesto hnevu môžete použiť na tvorivosť a objavovanie nových vecí. Kým ostatní panikária, tak sa môžete venovať napríklad tomu, čo ste si predtým v návale pracovných povinností nestihli zariadiť, či čo ste si nemohli dovoliť. Môžete skúšať nové veci, objavovať a využívať svoje talenty, a tešiť sa z toho, čo všetko už máte. A máte toho teda ešte sakra veľa! Ale až potom čo obrátite pozornosť na to, čo máte, tak si to všetko začnete uvedomovať a vážiť. A ako odmenu za to budete mať skvelý pocit vďačnosti.

Preto Vám dávam príležitosť naučiť sa niečo nové, niečo čo by som za iných okolností vôbec neučil, alebo povedal iba veľmi dobrým priateľom. Výnimočné časy však vyžadujú výnimočné činy. Preto som sa aj ja hecol, a natočil som pre Vás túto 4-dielnu sériu o hlavných princípoch o tom, ako sa stať vysoko plateným expertom vo svojom odbore. A na konci celej série vás čaká obrovská príležitosť. Ktorú ešte neviem či budem opakovať. Preto sa pozrite, čo Vám chcem povedať. Možno nakoniec tento rok bude pre Vás najlepším rokom, aký ste doteraz zažili.

Videá nebudú zverejnené večne, a z obehu ich stiahnem už v blízkej dobe. Všetko má totižto raz svoj koniec. Tak ako raz skončí to divadlo okolo, tak raz skončí aj táto príležitosť. A minimálne jedna z tých vecí už naozaj nebude dlho trvať. Ako sa hovorí, tak najväčšia tma je pred úsvitom.

Vďaka teda za to, že ste to aspoň dočítali až sem, a vidíme sa pri ďalších článkoch 🙂

S úctou,

Michal

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.