O nás

Sme stabilná IT spoločnosť so zameraním na kurzy a riešenia v oblasti Business Intelligence. Našim cieľom je riešiť problémy našich klientov pri riadení firmy čo najefektívnejším spôsobom.

Snažíme sa rozšíriť povedomie o službe Power BI, ako aj o obrovských výhodách, ktoré ním užívatelia získajú – najmä o jeho analytických a reportingových schopnostiach. Chceme firmy naučiť, ako vedia použiť nástroj, ktorý už majú, na to, aby vedeli ešte lepšie riadiť firmu, bez toho, aby sa museli učiť nové krkolomné nástroje. A aby nemuseli minúť desiatky tisíc eur a niekoľko mesiacov spolupráce s IT dodávateľom len preto, aby im to zobrazilo 3 grafy. Učíme ich robiť to isté za niekoľko stoviek eur (!), v priebehu pár hodín, a bez potreby IT špecialistov. Učíme ich analýzu veľkých dát, pokročilý reporting, metódy riadenia rizík, a hromadu ďalších užitočných techník a postupov tak, aby svoju prácu vedeli spraviť rýchlo a spoľahlivo. A aby im zostalo viac času na zabezpečovanie denného chodu firmy a plnenie pracovných povinností.

Našim konečným cieľom je dostať jednoduché, ale zato účinné technológie priamo k užívateľom, a minimalizovať ich IT agendu na minimum. A to všetko len preto, že technológie majú slúžiť ľudom, a nie ľudia technológiám. Nastal čas na zmenu a ten čas je tu!